Pen van zacht aanvoelend plastic, gemaakt in de EU
Code: 46354
Deze in Duitsland gemaakte pen heeft een zacht aanvoelende afwerking en een draaisysteem. Verkrijgbaar in diverse moderne kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Reliëfdruk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze pen wordt nu geproduceerd in Duitsland. Voorzien van een zachte afwerking in verschillende moderne kleuren. De pen is ontworpen met een klikmechanisme en een navulling met blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 46354 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | ø1.2 x 14.3 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | Duitsland |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 |
| Tussenverpakking:: | 125 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41.5 x 32 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74