Driehoekige pen van plastic met transparante details, blauwe inkt
Code: 50843
Pen met driehoekige body en transparante details waarmee je opvalt tijdens beurzen en evenementen. Dankzij de vorm is je logo makkelijk aan te brengen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Driehoekige plastic balpen. Deze balpen met effen gekleurd lichaam en transparante details is ideaal voor graveren dankzij het driehoekige ontwerp. Schrijft in blauw met drukmechanisme.
Kenmerken
| Productcode: | 50843 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 50 stuks |
| Maat: | 1.3 x 14.7 cm |
| Gewicht: | 8.1 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 20 x 47 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.029 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74