Draaibare antistresspen met voetbaldesign, blauwe inkt
Code: 56035
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
125
-
250
-
625
-
1250
-
2500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk rollen: een pen die opvalt in elke meeting
Antistresspen met een stevige, glanzende afwerking en een voetbaldesign, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor of tijdens events. Hij heeft een draaimechanisme, zodat je de punt met één hand naar buiten en weer naar binnen draait terwijl je in je ritme blijft tijdens meetings of gesprekken. Schrijft met blauwe inkt voor duidelijke notities, formulieren en snelle handtekeningen. Een praktische keuze voor merkacties op beurzen, bij de receptie of als attentie tijdens interne trainingen.
Eigenschappen
- Antistresspen met voetbaldesign
- Draaimechanisme voor snel gebruik op tafel en balie
- Stevige, glanzende afwerking met uitstraling op bedrijfsevents
- Blauwe inkt voor dagelijkse notities, formulieren en handtekeningen
Kenmerken
| Productcode: | 56035 |
| Minimale afname: | 125 stuks |
| Maat: | ø2.8 x 14.5 cm |
| Gewicht: | 19.6 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 33000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 34 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte bic-pen met vier kleureninkt BIC®
Prijs vanaf: € 2,17
-
Bedrukte bic pennen 4-kleurig BIC®
Prijs vanaf: € 2,58
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74
-
Budget pennen met glanzende afwerking bedrukken
Prijs vanaf: € 0,08
-
Plastic kleurpennen met dop en blauwe inkt BIC®
Prijs vanaf: € 0,37