Bedrijfsbalpen van gerecycled plastic met blauwe inkt
Code: 55193
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Op de clip)

- 3 Kleuren (Op de clip)

- 4 Kleuren (Op de clip)

- Digitale full colour bedrukking (Op de clip)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Balpen van gerecycled plastic voor dagelijks gebruik in het bedrijf
Balpen van gerecycled ABS met blauwe inkt, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij evenementen. Biedt een soepele en constante schrijfervaring voor snelle notities, handtekeningen of vergaderingen. De lichte behuizing maakt het gemakkelijk om hem in zakken, notitieblokken of mappen mee te nemen zonder extra volume. De kunststof afwerking maakt hem praktisch voor volumebestellingen en interne distributie. Geschikt als ondersteunend materiaal bij recepties, beurzen en trainingen, of als bedrijfsattentie bij acquisitie- en opvolgacties.
Eigenschappen
- Balpen van gerecycled ABS met blauwe inkt voor kantoor
- Lichte behuizing en comfortabel in gebruik voor continu schrijven
- Geschikt voor volumebestellingen en distributie op evenementen
Kenmerken
| Productcode: | 55193 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 13.9 x 1.3 x 1.0 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 31 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.027 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74