Carioca voordelige pennen bedrukken met blauwe inkt
Code: 32403
Jouw logo op pennen bedrukken? Dit mdoel van Carioca laat jouw logo schitteren! Hij heeft een gekleurde dop en zijn te bedrukken via full colour voor een mooi resultaat.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Full colour (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je publiek met je merk schrijven
Deze pen van het merk Carioca© is een eenvoudig, maar doeltreffend promotieartikel. De pen is gemaakt in Europa en heeft een witte huls en een gekleurde dop naar keuze. De pen schrijft met blauwe inkt en is een voordelige manier om je merk te promoten. Hiervoor kun je de pen bedrukken met je logo in full color of kies je voor een enkele kleur en een cirkelvormige bedrukking.
Eigenschappen
- Plastic pen
- Witte huls
- Gekleurde dop
- Van het merk Carioca
- Blauwe inkt
- Vervaardigd in Europa
Waarom voor dit product kiezen?
- Het merk Carioca zal een weerspiegeling zijn van een betrouwbaar artikel.
- Een van de voordeligste pennen in onze pennencollectie.
Kenmerken
| Productcode: | 32403 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø1 x 14.5 cm |
| Gewicht: | 7 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | Italië |
| Merk: | Carioca © |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 26 x 39 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.035 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74