Pen van gerecycled plastic met ultra‑vloeiende blauwe inkt
Code: 53856
Verhoog je schrijfervaring met deze pen van uitzonderlijk vloeiende blauwe inkt, die elk schrijven laat aanvoelen als een meesterwerk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 1 Kleur (Op de clip)

- 2 Kleuren (Op de clip)

- 3 Kleuren (Op de clip)

- 4 Kleuren (Op de clip)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Vibe GRS Certified R-ABS Pen is voorzien van ultra-vloeiende-inkt met een lage viscositeit, wat zorgt voor een uitzonderlijk soepele schrijfervaring. De inkt stroomt moeiteloos en levert vloeiende, luxe streken bij elke gebruik. De schrijflengte bedraagt 800 meter. De inkt is blauw en de pen is gemaakt van 55% gerecycled R-ABS, gecertificeerd voor duurzaamheid.
Kenmerken
| Productcode: | 53856 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 14.5 x ø 1.1 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS-kunststof (RABS) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 33 x 20.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74