Gerecyclede plastic pen met rubberen lichaam en blauwe inkt
Code: 49052
Als je op zoek bent naar opvallende promotiepennen die comfort bieden, raden we dit model aan dat bedekt is met rubber.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen van gerecycled plastic met een rubberen houder en grip van TPR. Inktkleur: Blauw. Schrijflengte: 1000 meter. Stiftmaat: 1,0 mm.
Kenmerken
| Productcode: | 49052 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 14.3 x Ø 1.02 cm |
| Gewicht: | 9.9 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 48 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74