Pen van oceaanplastic met verchroomde details en blauwe inkt
Code: 50839
Toon de milieubewuste inzet van je bedrijf met deze pen gemaakt van plastic uit de oceaan. Schrijft met blauwe inkt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen van PP afkomstig uit de oceaan. Door deze balpen te kopen draag je bij aan het verminderen van afval door hergebruik. Deze blauwe balpen is een klassiek model met chromen details.
Kenmerken
| Productcode: | 50839 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 50 stuks |
| Maat: | 14 x 1.1 cm |
| Gewicht: | 11.3 gr |
| Materiaal: | Oceaanplastic (gerecyclede mariene kunststof) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 50 00 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 20 x 53 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.56 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74