Balpen om te bedrukken van gerecycled plastic, blauwe inkt
Code: 48902
Balpen met een eigentijds ontwerp, van hoge kwaliteit en blauwe documentaire inkt. Schrijfbreedte van 1 mm voor een vloeiende en comfortabele schrijfervaring.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Devin heeft een prachtig eigentijds ontwerp en past moeiteloos in je tas. Met hoogwaardige constructie en perfect comfort zorgt het voor een naadloze schrijfervaring, waar je ook gaat. Met blauwe Dokumental inkt. Schrijfbreedte 1 mm, schrijflengte 1000 meter. Totale gerecyclede inhoud: 86% gebaseerd op het totale gewicht van het item.
Kenmerken
| Productcode: | 48902 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14 x ø 1.1 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 31 x 22 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.034 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74