Sofistische balpen van gerecycled plastic met zwarte inkt
Code: 49927
Balpen van gerecycled plastic. Schrijf comfortabel en draag bij aan een groenere wereld. Een duurzaam relatiegeschenk dankzij de lange schrijfduur.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Unica balpen met zwarte inkt is gemaakt van gerecycled plastic, waardoor er minder nieuw plastic nodig is. Stiftmaat: 1,0 mm. Schrijflengte: 1000 meter.
Kenmerken
| Productcode: | 49927 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 13.8 x Ø 1 cm |
| Gewicht: | 8.5 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 30 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74