Gerecyclede plastic balpen met roestvrijstalen punt en blauwe inkt
Code: 49056
Een blauwe pen, gemaakt van gerecycled plastic en roestvrij staal. Biedt vloeiende schrijfervaring tot 3000 meter. Gemaakt in Duitsland.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Full colour bedrukking (Op de clip)
- Full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met de houder en clip van gerecycled plastic en de punt van roestvrij staal. Inktkleur: Blauw. Schrijflengte: 3000 meter. Stiftmaat: 1,00 mm. Gemaakt in Duitsland.
Kenmerken
| Productcode: | 49056 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14.5 x Ø 1.3 cm |
| Gewicht: | 9.4 gr |
| Materiaal: | Gerecycled plastic |
| Land van fabricage: | Duitsland |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 37 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.023 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74