Pen van gerecycled plastic met brede clip en blauwe inkt
Code: 50842
Deze blauwe pen met brede clip en gerecyclede body is een praktisch en duurzaam cadeau dat past bij de waarden van je merk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen van gerecycled ABS. Klikbalpen van gerecycled plastic, met brede clip. Deze blauwe balpen is de ideale keuze voor een nuttig en milieuvriendelijk geschenk!
Kenmerken
| Productcode: | 50842 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 14.2 x 1.1 cm |
| Gewicht: | 8.9 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 16 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.022 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74