Pen met gerecyclede drukknop blauwe inkt Color RPET
Code: 42378
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Enkelzijdig)
-
2 Kleuren (Enkelzijdig)
-
3 Kleuren (Enkelzijdig)
-
4 Kleuren (Enkelzijdig)
- Full colour (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Schrijf in blauw met ecologisch bewustzijn
Deze pen met clip en drukknop van gerecycled plastic combineert duurzaamheid met een modern ontwerp. Hij is verkrijgbaar in verschillende kleuren en schrijft met blauwe inkt. Een budgetvriendelijk relatiegeschenk dat je milieubewuste imago versterkt en geschikt is voor kantoren, evenementen en als attentie voor klanten. Door voor deze pen te kiezen, kies je niet alleen voor een praktisch product, maar ook voor een milieuvriendelijke optie. Je kunt de pen bedrukken met je logo. Kies voor tampondruk als je weinig kleuren nodig hebt, of voor een full-color digitale print voor een uniek visueel effect.
Eigenschappen
- RPET-pen met clip en drukknop
- Blauwe inkt
- Budgetvriendelijk relatiegeschenk
- Full-color bedrukking beschikbaar
Waarom voor dit product kiezen?
- Deze pennen tonen je betrokkenheid bij het milieu dankzij het gebruik van gerecycled plastic.
- Beschikbaar in veel verschillende kleuren zodat de pen altijd bij je logo past.
Kenmerken
| Productcode: | 42378 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 1.2 x 13.3 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) / Metaal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 20 x 56 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.036 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74