Pen van gerecycled ABS met drukmechanisme, blauwe inkt
Code: 54425
Versterk je imago met een moderne pen met vloeiende blauwe inkt. Verkrijgbaar in meerdere kleuren en perfect om stijlvol op te vallen bij elke meeting.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen van gerecycled ABS met een modern design, geïnspireerd op onze drinkwarecollectie. Met drukmechanisme en vloeiende blauwe inkt. Verkrijgbaar in verschillende kleuren: een duurzame en stijlvolle keuze voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 54425 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 50 stuks |
| Maat: | 14.4 x 1.3 cm |
| Gewicht: | 10.8 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 96081092 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 20 x 45 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74