Wekelijkse pocketagenda met zachte kaft en sluiting Moleskine
Code: 56465
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de weekagenda je bondgenoot het hele jaar door
Gedateerd van januari tot en met december 2026: de 12-maanden weekagenda van Moleskine in pocketformaat met zachte kaft laat je de hele week in één oogopslag zien. Je krijgt ook jaar- en maandoverzichten voor een breder beeld van het jaar, gevolgd door pagina’s om reizen, ideeën en doelen te plannen. De dagen van de week staan op één pagina, met ertegenover een gelinieerde pagina voor taken en notities. Inclusief ivoorkleurig zuurvrij papier, een zwarte elastische sluiting, een lintbladwijzer, een bijpassende uitvouwbare binnenzak en stickers om te personaliseren, plus jaarstickers voor de rug.
Eigenschappen
- Wekelijkse pocketagenda met weekoverzicht en notitiepagina
- Planning januari–december 2026 met jaar- en maandoverzichten
- Elastische sluiting, bladwijzerlint en uitvouwbare binnenzak
- Zuurvrij ivoorpapier met personalisatiestickers
Kenmerken
| Productcode: | 56465 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 14 x 9 cm |
| Gewicht: | 102 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 12 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 22 x 30 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.021 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66