Wekelijkse planner van kunststofleer, Moleskine
Code: 56458
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van een wekelijkse planner je bondgenoot voor campagnes
Wekelijkse planner met zachte kaft en zuurvrij ivoorkleurig papier, bedoeld om je dagelijkse werk 12 maanden te ondersteunen, van januari tot en met december 2026. Je ziet de hele week op één pagina en gebruikt de tegenoverliggende pagina voor notities. Zo houd je taken en afspraken makkelijk bij. Bevat een jaar- en maandoverzicht, plus planningspagina’s voor projecten. Met elastische sluiting, bladwijzerlint, uitvouwbaar binnenvak en stickers om te personaliseren. Handig voor onboarding, trainingen en interne planning met het bedrijfslogo.
Eigenschappen
- Wekelijkse planner met de volledige week en een tegenoverliggende pagina voor notities
- Bevat jaar- en maandoverzicht met planningssecties
- Elastische sluiting, bladwijzer en uitvouwbaar binnenvak
- Stickers om te personaliseren en zuurvrij ivoorkleurig papier
Kenmerken
| Productcode: | 56458 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13 x 21 x 1.2 cm |
| Gewicht: | 205 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 9 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 25 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66