Wekelijkse agenda voor 12 maanden met harde kaft Moleskine
Code: 56450
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan de binnenzijde)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van een wekelijkse agenda je bondgenoot voor je teams
Wekelijkse agenda met harde kaft en ivoorkleurig, zuurvrij papier, gemaakt om je planning van januari tot en met december 2026 te volgen. Je ziet de hele week op één pagina en op de tegenoverliggende pagina is er een duidelijke plek voor notities. Zo houd je taken en afspraken makkelijk bij. Met jaar- en maandoverzichten, planningssecties en stickers om te personaliseren. Inclusief elastische sluiting, lintbladwijzer en een uitbreidbaar binnenvak voor kaarten of documenten. Een praktische optie voor HR-acties, evenementen en relatiegeschenken met logo.
Eigenschappen
- Moleskine wekelijkse agenda met weekoverzicht en tegenoverliggende notitiepagina
- Harde kaft met elastische sluiting, lintbladwijzer en binnenvak
- Jaar- en maandoverzichten, planningspagina’s en stickers inbegrepen
- Ivoorkleurig, zuurvrij papier met certificaat voor Duurzaam Bosbeheer
Kenmerken
| Productcode: | 56450 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13.4 x 21.2 x 1 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 46 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66