Ongedateerde weekagenda om te starten wanneer jij wilt Moleskine
Code: 56468
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de agenda jouw bondgenoot voor je meetings en team
De ongedateerde weekagenda met harde kaft “Moleskine” kun je op elk moment van het jaar beginnen. Het is een uitstekende keuze als je een veelzijdige en duurzame planningstool zoekt. De vakken voor maanden, weken en dagen zijn leeg, waardoor je meer flexibiliteit en vrijheid hebt dan met een agenda met data. Door de data zelf in te vullen, kun je lege periodes overslaan en alleen de pagina’s gebruiken die je nodig hebt. Met 12 aanpasbare maandscheiders, vijf ongedateerde weken per maand, elastische sluiting en bijpassend lintbladwijzer, ivoorkleurig zuurvrij papier van 70 g/m2 en een uitvouwbaar binnenvak.
Eigenschappen
- Ongedateerde Moleskine-weekagenda om in jouw tempo te plannen
- Harde kaft met elastische sluiting en geïntegreerde lintbladwijzer
- 12 maandscheiders en vijf weken per maand voor overzicht
- Uitvouwbaar binnenvak en ivoorkleurig zuurvrij papier
Kenmerken
| Productcode: | 56468 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 13 cm |
| Gewicht: | 278 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 9 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 17 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66