Horizontale weekagenda met binnenvak Moleskine
Code: 56459
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de agenda je dagelijkse steun voor campagnes
Weekagenda met harde kaft en zuurvrij ivoorkleurig papier, bedoeld voor 12 maanden planning van januari tot en met december 2026. De week staat op twee pagina’s, zodat je taken en afspraken in één oogopslag ziet. Met jaar- en maandoverzichten en extra planningssecties. Met elastische sluiting, leeslint en een uitschuifbaar binnenvak voor notities of kaartjes. Inclusief stickers om te personaliseren en met certificaat voor duurzaam bosbeheer. Aan te raden voor teams en merkacties op kantoor of tijdens events.
Eigenschappen
- Weekagenda met harde kaft met de week op twee pagina’s Moleskine
- Jaar- en maandoverzichten met extra pagina’s voor planning
- Elastische sluiting, leeslint en uitschuifbaar binnenvak
- Zuurvrij ivoorkleurig papier met stickers voor personalisatie
Kenmerken
| Productcode: | 56459 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13 x 21 x 1.4 cm |
| Gewicht: | 278 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | Italië |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 9 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29 x 45 x 14 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66