Weekagenda met elastische sluiting en binnenvak Moleskine
Code: 56457
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de weekagenda met logo je bondgenoot voor teams
Verticale weekagenda met harde kaft en ivoorkleurig, zuurvrij papier, bedoeld om 12 maanden te plannen van januari tot en met december 2026. De week staat verdeeld over twee pagina’s, met een overzichtelijke indeling en de dagen bovenaan, zodat je taken en afspraken in één oogopslag ziet. Met elastische sluiting, bladwijzerlint en een uitvouwbaar binnenvak om notities of kaartjes te bewaren. Inclusief stickers om onderdelen te organiseren en te personaliseren. Geschikt voor teams, sales of projectbeheer met bedrijfslogo.
Eigenschappen
- Verticale weekagenda met weekoverzicht over twee pagina’s Moleskine
- Harde kaft met elastische sluiting en geïntegreerd bladwijzerlint
- Ivoorkleurig, zuurvrij papier en stickers voor snelle organisatie
- Uitvouwbaar binnenvak voor notities, kaartjes en documenten
Kenmerken
| Productcode: | 56457 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13 x 21 x 1.4 cm |
| Gewicht: | 278 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 9 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 30 x 14 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.019 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66