Notitieblokken gemaakt van verschillende organische materialen
Code: 45874
Noteer alles wat je dagelijks nodig hebt met dit sticky notes blok met harde kaft. Verkrijgbaar in verschillende kleuren en gemaakt van lavendel, olijf of kers.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Sticky notes blok met harde kaft bedekt met papier gemaakt van biologisch materiaal van lavendel, olijf of kers. Met FSC certificaat.
Kenmerken
| Productcode: | 45874 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 7 x 10 cm |
| Gewicht: | 61 gr |
| Materiaal: | Karton / fruitpapier / papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 25 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.65 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Notitieblokset met vellen, stickers en pen
Prijs vanaf: € 1,03
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Notitieblok met gekleurde sticky notes ColorMark
Prijs vanaf: € 0,12
-
Notitieboekje met sticknotes en klaverrooszaadjes
Prijs vanaf: € 0,35