A7-notitieboekje met synthetische kaft en bijpassende pen
Code: 56018
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op notitieboekje)

- 2 Kleuren (Op notitieboekje)

- 3 Kleuren (Op notitieboekje)

- 4 Kleuren (Op notitieboekje)

- Thermodruk (Op notitieboekje)
- Digitale full colour bedrukking (Op notitieboekje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
70
-
140
-
350
-
700
-
1400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Neem je merk mee naar elke meeting met een notitieboekje
Notitieboekje in A7-formaat met stevige kaften van synthetisch leer en een afwerking die gemaakt is voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Bevat 80 gelinieerde vellen voor snelle notities en een elastiek dat helpt om het dicht te houden in je rugzak of aktetas. Met een stoffen bladwijzer om snel iets terug te vinden en een bijpassende pen zodat je die altijd bij de hand hebt. Handig voor trainingen, beurzen, onboarding en interne meetings.
Eigenschappen
- A7-notitieboekje met stevige kaft en elastische sluiting
- Inclusief stoffen bladwijzer om notities snel terug te vinden
- Bijpassende pen inbegrepen voor direct gebruik op events
Kenmerken
| Productcode: | 56018 |
| Minimale afname: | 70 stuks |
| Maat: | 7.5 x 10.5 x 1 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 20 00 |
| Aantal pagina's: | 80 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40.5 x 27 x 22.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Notitieboekje van gerecycled papier met kleurdetail B6 EcoColors
Prijs vanaf: € 1,08
-
Notitieblokset met vellen, stickers en pen
Prijs vanaf: € 1,03
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66
-
Notitieblok bedrukken met kartonnen pen A6 vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,55
-
Notitieblok van gerecycled karton met stickers en pen
Prijs vanaf: € 0,70