Notitieblok A6 met notitievellen, sticky notes en pen
Code: 55805
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op notitieboekje)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
65
-
130
-
325
-
650
-
1300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Houd je notities bij de hand met dit blok
A6-blok van gerecycled karton met harde kaft en sluiting met een bijpassend elastiek. Inclusief een blok met 70 witte vellen met lijntjes om je dagelijkse notities netjes te ordenen. Aan de binnenkant van de kaft zitten gele sticky notes in twee formaten en 100 mini sticky notes in verschillende kleuren om taken te markeren, prioriteiten te bepalen en snelle herinneringen achter te laten. Compleet met een pen met blauwe inkt en drukmechanisme. Aanbevolen voor trainingen, evenementen en kantoormateriaal met logo.
Eigenschappen
- A6-blok met harde kaft en sluiting met elastiek
- Inclusief sticky notes in verschillende formaten en kleuren
- Pen van gerecycled karton met blauwe inkt en drukmechanisme
- Compact formaat voor vergaderingen, trainingen en dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 55805 |
| Minimale afname: | 65 stuks |
| Maat: | 10.3 x 14.3 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 110 gr |
| Materiaal: | |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| Aantal pagina's: | 70 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 35 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Notitieboekje van gerecycled papier met kleurdetail B6 EcoColors
Prijs vanaf: € 1,08
-
Notitieblokset met vellen, stickers en pen
Prijs vanaf: € 1,03
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66
-
Notitieblok bedrukken met kartonnen pen A6 vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,55
-
Notitieblok van gerecycled karton met stickers en pen
Prijs vanaf: € 0,70