A5 gelinieerd notitieboek met harde kaft en binnenvak
Code: 56019
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk elke vergadering begeleiden met een notitieblok
A5-notitieblok met harde kaften van gerecycled synthetisch leer, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor of tijdens vergaderingen. De achterkant heeft opbergvakken om kaartjes, bonnetjes of losse documenten te bewaren zonder dat ze vouwen. Binnenin zitten 50 gelinieerde vellen. Handig om aantekeningen te maken, taken te ordenen of notulen voor te bereiden. Het label van gerecycled kunstleer blijft zichtbaar als afwerkingsdetail. Een praktische optie voor interne communicatie, evenementen of bedrijfsmateriaal met logo.
Eigenschappen
- A5-notitieboek met harde kaft van kunstleer met prettige feel
- Achterkaft met vakken voor kaartjes en losse papieren
- Binnenin gelinieerde vellen voor snelle notities en opvolging
Kenmerken
| Productcode: | 56019 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 9.5 x 19 x 1 cm |
| Gewicht: | 130 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| Aantal pagina's: | 50 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 37.5 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Notitieboekje van gerecycled papier met kleurdetail B6 EcoColors
Prijs vanaf: € 1,08
-
Notitieblokset met vellen, stickers en pen
Prijs vanaf: € 1,03
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66
-
Notitieblok bedrukken met kartonnen pen A6 vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,55
-
Notitieblok van gerecycled karton met stickers en pen
Prijs vanaf: € 0,70