Waterafstotend notitieboek met kunststof omslag en pen
Code: 55251
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitaal full colour label (Aan een kant)
- Doming (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Waterafstotend notitieboek met pen voor notities in elke omgeving
Waterafstotend notitieboek met PP-omslag en inbegrepen pen met blauwe inkt, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor of tijdens klantbezoeken. Voorzien van dubbele spiraalbinding voor comfortabel en stevig gebruik. Bevat 50 gelinieerde vellen mineraalpapier van 120 g/m², wat zorgt voor soepel en gelijkmatig schrijven. Met elastische sluitband en pennenhouder om alles georganiseerd te houden. Praktische optie voor trainingen, evenementen en zakelijke welkomstkits.
Eigenschappen
- Waterafstotend PP-notitieboek met pen met blauwe inkt
- 50 gelinieerde vellen mineraalpapier 120 g/m² met dubbele spiraalbinding
- Elastische sluitband en geïntegreerde pennenhouder
Kenmerken
| Productcode: | 55251 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | notebook12.7 x 8 cm.ballpen14 x 1 cm |
| Gewicht: | 90 gr |
| Materiaal: | PP |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| Aantal pagina's: | 50 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 27 x 24.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecycled A5 ringband notitieboekje met pen Coloring
Prijs vanaf: € 0,79
-
A5 Spiraal notitieboekjes inclusief pen ECOriginal
Prijs vanaf: € 1,28
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Notitieboekje met pen in kartonnen hoes A5 Colorlux Gift Set
Prijs vanaf: € 3,76
-
Notitieboekje van gerecycled papier met kleurdetail B6 EcoColors
Prijs vanaf: € 1,08