Moleskine Smart schrijfset: van papier naar scherm
Code: 56446
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van elke meeting een deelbaar bestand met deze schrijfset
Slimme schrijfset met Moleskine-notitieboek en -pen, bedoeld om van een notitie op papier naar een digitaal bestand te gaan zonder je manier van werken te veranderen. Inclusief klassiek groot gelijnd notitieboek, slimme pen, magnetische oplader en navulling. Papier met Ncodes legt elke lijn vast en stuurt die naar de Moleskine Notes-app, zodat je een bewerkbare digitale versie krijgt die je makkelijk deelt. Lange batterijduur en fijne grip voor dagelijks gebruik. Handig voor trainingen, meetings en bedrijfsevents met vlot notuleren.
Eigenschappen
- Slimme schrijfset met groot gelijnd notitieboek
- Pen met lange batterijduur en zwarte inkt inbegrepen
- Notities digitaliseren en bewerken via de Moleskine Notes-app
- Inclusief magnetische oplader en navulling voor doorlopend gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56446 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 26 x 26 x 3 cm |
| Gewicht: | 750 gr |
| Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 8471 60 70 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in individuele krimpverpakking. |
| Tussenverpakking:: | 4 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 47 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 16 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecycled A5 ringband notitieboekje met pen Coloring
Prijs vanaf: € 0,79
-
A5 Spiraal notitieboekjes inclusief pen ECOriginal
Prijs vanaf: € 1,28
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Notitieboekje met pen in kartonnen hoes A5 Colorlux Gift Set
Prijs vanaf: € 3,76
-
Notitieboekje van gerecycled papier met kleurdetail B6 EcoColors
Prijs vanaf: € 1,08