Notitieboek met harde kaft en zijsteun voor de mobiel, blanco pagina's A5
Code: 49407
Promotionele notitieboeken met smartphonehouder, van PU. Elastische sluiting en pen voor eeuwige schrijfervaring. Onderscheid jezelf op je volgende beurs.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op notitieboekje)

- 2 Kleuren (Op de pen)

- 3 Kleuren (Op de pen)

- 4 Kleuren (Op de pen)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
40
-
80
-
200
-
400
-
800
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Notitieboekhouder gemaakt van zacht PU-leer. Met harde kaften, bevat een smartphonehouder op de omslag. Inclusief een eeuwige schrijfstift in witte kleur. Met 80 blanco crèmekleurige paginas binnenin, zwarte elastische sluiting en bijpassende bladwijzer.
Kenmerken
| Productcode: | 49407 |
| Minimale afname: | 40 stuks |
| Maat: | 15.8 x 21.5 x 1.7 cm |
| Gewicht: | 280 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 20 00 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| Aantal pagina's: | 80 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | September 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 24 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Notitieboekje met pen in kartonnen hoes A5 Colorlux Gift Set
Prijs vanaf: € 3,76
-
A5 Spiraal notitieboekjes inclusief pen ECOriginal
Prijs vanaf: € 1,28
-
Gerecycled A5 ringband notitieboekje met pen Coloring
Prijs vanaf: € 0,79
-
Notitieboekje van gerecycled papier met kleurdetail B6 EcoColors
Prijs vanaf: € 1,08