Mini-notitieboekje met spiraalrand en pen met zwarte inkt
Code: 55702
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meegaan naar elke meeting met dit notitieboekje
Set van notitieboekje en pen van gerecycled plastic, bedoeld om aantekeningen te maken buiten kantoor. Het notitieboekje met spiraalbinding heeft 70 blanco vellen watervast steenpapier van 120g/m², met afgeronde hoeken en een geïntegreerde houder zodat je de pen altijd bij de hand heeft. De bijpassende pen, gemaakt van plastic, schrijft met zwarte inkt en heeft een geschatte schrijflengte van 250 meter. De metalen ring maakt het makkelijk om het aan een rugzak of sleutelbos te hangen voor mobiele marketingacties.
Eigenschappen
- Notitieboekje met pen en metalen ring om op te hangen
- 70 blanco vellen watervast steenpapier
- Plastic pen met zwarte inkt en soepele schrijfstijl
Kenmerken
| Productcode: | 55702 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 11 x 7.2 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Materiaal: | Steenpapier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| Aantal pagina's: | 70 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 33 x 14 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.021 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecycled A5 ringband notitieboekje met pen Coloring
Prijs vanaf: € 0,79
-
A5 Spiraal notitieboekjes inclusief pen ECOriginal
Prijs vanaf: € 1,28
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Notitieboekje met pen in kartonnen hoes A5 Colorlux Gift Set
Prijs vanaf: € 3,76
-
Notitieboekje van gerecycled papier met kleurdetail B6 EcoColors
Prijs vanaf: € 1,08