Papieren agenda per dag met lederlook en harde kaft Moleskine
Code: 56449
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan de binnenzijde)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de dagagenda je bondgenoot voor campagnes en je team
Dagagenda met harde kaft en ivoorkleurig, zuurvrij papier, bedoeld om 12 maanden te plannen van januari tot en met december 2026. Je krijgt één dag per pagina voor afspraken, taken en herinneringen, met genoeg ruimte. Zo houd je je dag makkelijk bij zonder onderwerpen te mengen. Met elastische sluiting, leeslint en een uitvouwbaar binnenvak voor losse notities. Inclusief stickers om te personaliseren en met Certificaat voor Duurzaam Bosbeheer. Handig voor teams, sales of receptie bij merkacties.
Eigenschappen
- Moleskine dagagenda met planning van januari tot en met december 2026
- Harde kaft met elastische sluiting en geïntegreerd leeslint
- Uitvouwbaar binnenvak en stickers om secties te organiseren
- Ivoorkleurig zuurvrij papier met Certificaat voor Duurzaam Bosbeheer
Kenmerken
| Productcode: | 56449 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 13 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 28 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.041 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 20 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66