Dagagenda in zakformaat met harde kaft en binnenvak Moleskine
Code: 56466
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van elke meeting een plan met de Moleskine agenda
Plan elke dag tot in detail met de 12-maanden dagagenda met harde kaft “Moleskine”. Gedateerd van januari tot en met december 2026. Deze zakagenda heeft één dag per pagina, zodat je genoeg ruimte hebt voor events, afspraken, taken, reminders en plannen. Door het jaar heen wordt het een dagelijks, fysiek overzicht van alles wat je gedaan hebt. Inclusief ivoorkleurig zuurvrij papier, een zwarte elastische sluiting, een lintbladwijzer, een bijpassend uitvouwbaar binnenvak en stickers om te personaliseren, plus jaarstickers voor de rug.
Eigenschappen
- Dagagenda in zakformaat met harde kaft en één dag per pagina
- Complete planning van januari tot en met december 2026 met een duidelijke indeling
- Elastische sluiting, bladwijzer en uitvouwbaar binnenvak
- Ivoorkleurig zuurvrij papier met Moleskine personalisatiestickers
Kenmerken
| Productcode: | 56466 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 14 x 9 cm |
| Gewicht: | 250 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 12 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 33 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.026 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66