Dagagenda met zachte kaft en elastische sluiting Moleskine
Code: 56456
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de dagagenda het hele jaar door je merkherinnering
Dagagenda met zachte kaft en zuurvrij ivoorkleurig papier, gemaakt voor 12 maanden met planning van januari tot en met december 2026. Je krijgt één dag per pagina om afspraken, taken en reminders te noteren, met veel overzichtelijke ruimte. Met elastische sluiting, lintbladwijzer en een uitvouwbaar binnenvak voor kaartjes of losse notities. Inclusief stickers om te personaliseren en met certificaat voor Duurzaam Bosbeheer. Een praktische keuze voor merkacties op kantoor, onboarding of bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Moleskine dagagenda met één dag per pagina en veel ruimte
- Planning van januari tot en met december 2026 voor dagelijks overzicht
- Elastische sluiting, bladwijzerlint en uitvouwbaar binnenvak
- Inclusief stickers en zuurvrij ivoorkleurig papier
Kenmerken
| Productcode: | 56456 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13 x 21 x 2.1 cm |
| Gewicht: | 452 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 9 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 28 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.041 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 20 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66