Wekelijkse agenda van leer-kleurig papier met zachte kaft Moleskine
Code: 56451
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van elke week een helder plan met de Moleskine-agenda
Wekelijkse agenda met zachte kaft en een planning van 12 maanden, van januari tot en met december 2026, bedoeld om projecten en meetings onder controle te houden. Je ziet de hele week op één pagina en op de tegenoverliggende pagina veel ruimte voor notities en opvolging. Inclusief jaar- en maandoverzichten en extra planningspagina’s om doelen en taken te organiseren. Ivoorkleurig, zuurvrij papier, elastische sluiting, lintbladwijzer en een uitvouwbaar binnenvak voor documenten. Brengt orde op kantoor, bij evenementen en bij interne HR-acties.
Eigenschappen
- Moleskine weekagenda met weekoverzicht en notitiepagina
- Harde kaft, elastische sluiting en geïntegreerde lintbladwijzer
- Jaar- en maandoverzichten met extra planningspagina’s
- Uitvouwbaar binnenvak en stickers voor personalisatie
Kenmerken
| Productcode: | 56451 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 25 x 19 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 46 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Blocnote met logo met gekleurde plaknotities en liniaal StickyBulb
Prijs vanaf: € 0,33
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Kartonnen notitieblok met notities en stickers Sticky
Prijs vanaf: € 0,66