XL gelijnd notitieboek met zachte vegan Moleskine Vegea Capri kaft
Code: 56461
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het notitieboek je merkdrager tijdens meetings
Notitieboek met zachte kaft met vegan afwerking in pythonlook en afgeronde hoeken, gemaakt voor comfortabel dagelijks gebruik. Het heeft ivoorkleurig, zuurvrij papier met certificaat voor duurzaam bosbeheer, fijn om op te schrijven en notities te ordenen. Met elastische sluiting, bladwijzerlint en een uitbreidbaar binnenvak voor pasjes of losse documenten. Wordt geleverd in een geschenkdoos voor een verzorgde overhandiging. Handige optie voor merkacties, onboarding of bedrijfsevents met een bruikbaar detail.
Eigenschappen
- Groot Moleskine-notitieboek met vegan afwerking in pythonlook
- Elastische sluiting en bladwijzerlint voor dagelijkse organisatie
- Uitbreidbaar binnenvak en ivoorkleurig zuurvrij papier
- Presentatie in geschenkdoos voor zakelijke overhandigingen
Kenmerken
| Productcode: | 56461 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13 x 21 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 440 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 9 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 33 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01