Tekenboek XL zuurvrij papier en binnenvak Moleskine
Code: 56472
Orden je referenties en schetsen met een tekenboek voor bedrijven met harde kaft, binnenvak en elastische sluiting. Een dagelijkse drager voor je merk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het tekenboek een merkdrager die je elke dag gebruikt
Het grote tekenboek 'Moleskine' is gebonden in karton, heeft afgeronde hoeken en zuurvrij papier van topkwaliteit. Het tekenboek heeft een bladwijzerlint, een elastische sluiting en een uitvouwbaar binnenvak met het verhaal van “Moleskine”.
Eigenschappen
- Tekenboek in groot formaat met harde kaft Moleskine
- Zuurvrij papier en bladwijzerlint om snel iets terug te vinden
- Elastische sluiting en uitvouwbaar binnenvak voor documenten
Kenmerken
| Productcode: | 56472 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13 x 21 cm |
| Gewicht: | 328 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 12 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 30 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.035 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01