Slimme Moleskine-notitieboek om van papier naar app te kopiëren
Code: 56469
Verras met een slim notitieboek waarmee je notities in seconden op je mobiel staan. Harde kaft, pagina’s met onzichtbare codes en een compatibele app.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van elke meeting deelbare content met een notitieboek
Het grote, slimme notitieboek “Moleskine” heeft een klassieke harde kaft met afgeronde hoeken en ivoorkleurig papier. Elke pagina bevat onzichtbare Ncodes. Daarmee maakt de slimme pen meteen een digitale kopie van elk woord en elke schets in de app Moleskine Notes. Het notitieboek bevat ook het verhaal van 'Moleskine'.
Eigenschappen
- Slim Moleskine-notitieboek met snelle digitalisering van notities
- Harde kaft met afgeronde hoeken en groot formaat
- Ivoorkleurig papier met onzichtbare Ncodes voor de app Moleskine Notes
- Certificaat voor duurzaam bosbeheer voor zakelijk gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56469 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 13 cm |
| Gewicht: | 320 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 30 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01