Moleskine Cahier gelijnde schrift met kartonnen kaft en binnenvak
Code: 56437
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het schrift de drager van jouw merkboodschap
Notitieboekje met kartonnen kaft en afgeronde hoeken, gemaakt voor intensief gebruik op kantoor, bij bezoeken en meetings. De rug heeft zichtbare stiksels, zodat het prettig open blijft liggen tijdens het schrijven. Met binnenvak voor kaartjes of losse notities en gelinieerde pagina’s op ivoorkleurig papier van 70 g/m² voor rustiger lezen. De laatste 16 vellen zijn uitscheurbaar. Handig om reminders af te scheuren zonder de rest te beïnvloeden. Een praktische keuze voor brandingacties en bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Notitieboekje met kartonnen kaft en binnenvak voor losse notities
- Gelinieerde pagina’s op ivoorpapier 70 g/m² voor dagelijks schrijven
- Laatste 16 vellen uitscheurbaar voor snelle notities en uitdelen
- Certificaat voor duurzaam bosbeheer (FSC) voor verantwoorde aankopen
Kenmerken
| Productcode: | 56437 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 21 x 0.67 x 13 cm |
| Gewicht: | 294 gr |
| Materiaal: | Karton |
| Land van fabricage: | Vietnam |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 40 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 18 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 28 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 144 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01