Moleskine A4 schetsboek met harde kaft, kartonnen binding
Code: 56471
A4 schetsboek met harde kaft en elastische sluiting. Helpt je ideeën en schetsen te ordenen, terwijl je logo meegaat naar meetings en workshops.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het schetsboek een merkdrager voor dagelijks gebruik
Het A4 schetsboek 'Moleskine' is gebonden in karton, heeft afgeronde hoeken en premium zuurvrij papier. Het boek heeft een bladwijzerlint, een elastische sluiting en een uitbreidbaar binnenvak met het verhaal van “Moleskine”.
Eigenschappen
- A4 schetsboek met harde kaft en afgeronde hoeken
- Zuurvrij papier met certificaat voor duurzaam bosbeheer
- Elastische sluiting en bladwijzerlint voor dagelijks gebruik
- Uitbreidbaar binnenvak voor documenten en kaarten
Kenmerken
| Productcode: | 56471 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 29 x 21 cm |
| Gewicht: | 750 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 24 x 25 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01