Wit A5 notitieboek laten bedrukken White Colors
Code: 40483
Om je merk te promoten, kun je dit witte notitieboek bedrukken met je logo. Kies de kleur van de bladwijzer, sluitelastiek en snijvlak die bij jouw merk past.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde van de kaft)

- 2 Kleuren (Voorzijde van de kaft)

- Thermodruk (Voorzijde van de kaft)
- Thermodruk in kleuren (Voorzijde van de kaft)
- Digitale kleuren transfer (Voorzijde van de kaft)
- Lasergravering (Voorzijde van de kaft)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Bedrukte notitieboekjes met kunstleren witte kaft. De bladwijzer, elastieksluiting en snijvlakken van de blaadjes zijn verkrijgbaar in opvallende contrasterende kleuren. Het boekje bevat 80 blanco blaadjes.
Kenmerken
| Productcode: | 40483 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14.5 x 1.5 x 21 cm |
| Gewicht: | 239 gr |
| Materiaal: | Papier / PU-leer (synthetisch) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 90 |
| Aantal pagina's: | 80 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 30 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.95 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01