Notitieboekje met kartonnen kaft Moleskine Cahier Journal
Code: 56445
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een notitieboekje zodat je logo meegaat naar elke meeting
Notitieboekje met kartonnen kaft en afgeronde hoeken, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en tijdens meetings. Je ziet de stiksels op de rug, wat de afwerking extra stevig maakt, en er is een binnenvak voor losse notities of kaartjes. Het heeft 80 blanco pagina’s op ivoorkleurig papier van 70g/m², plus 16 uitneembare eindvellen om notities uit te scheuren en te delen wanneer nodig. Papier met Certificaat voor duurzaam bosbeheer. Handige keuze voor trainingen, events en merkacties met logo.
Eigenschappen
- Moleskine notitieboekje met kartonnen kaft en afgeronde hoeken
- Binnenvak voor losse notities en visitekaartjes
- Ivoorkleurig papier 70g/m² met certificaat voor duurzaam bosbeheer
- 16 uitneembare eindvellen om notities te delen
Kenmerken
| Productcode: | 56445 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 0.67 x 13 cm |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | Karton |
| Land van fabricage: | Vietnam |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 40 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 18 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 28 x 23 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.029 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 144 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01