Moleskine Classic geruit notitieboek met flexibele kaft
Code: 56443
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het notitieboek een merkdrager die je altijd bij hebt
Notitieboek met een zachte, flexibele kaft en afgeronde hoeken, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Het heeft ivoorkleurig geruit papier om orde te houden in notities, meetings en het opvolgen van taken. De elastische sluiting helpt de inhoud te beschermen in je rugzak of aktetas, en het leeslint brengt je snel terug naar waar je bezig was. Het heeft een certificaat voor duurzaam bosbeheer. Een praktische keuze voor trainingen, onboarding of zakelijke geschenken met logo.
Eigenschappen
- Notitieboek met zachte kaft in professioneel Moleskine Classic-formaat
- Ivoorkleurig geruit papier voor notities, lijsten en planning
- Elastische sluiting en leeslint voor een geordend dagelijks gebruik
- Certificaat voor duurzaam bosbeheer voor zakelijke aankopen
Kenmerken
| Productcode: | 56443 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 1.2 x 13 cm |
| Gewicht: | 254 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 96 |
| Soort pagina: | Geruite pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 8 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 45 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 64 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01