Moleskine Classic notitieboek met zachte kaft en blanco pagina’s
Code: 56441
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het notitieboek een dagelijkse merkdrager
Notitieboek met zachte kaft, flexibele omslag en afgeronde hoeken, gemaakt om je dagelijkse werk te begeleiden zonder veel ruimte in te nemen. Het heeft 192 blanco pagina’s van ivoorkleurig papier, geschikt voor notities, schetsen of meetings, met een prettige en overzichtelijke schrijfervaring. De elastische sluiting houdt de inhoud beschermd onderweg en het lintbladwijzer helpt je snel weer verder te gaan waar je was gebleven. Papier met Certificaat voor Duurzaam Bosbeheer. Een praktische keuze voor merkacties, trainingen of bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Moleskine notitieboek met zachte kaft en flexibele omslag
- Elastische sluiting en lintbladwijzer voor dagelijks gebruik
- Ivoorkleurig papier met Certificaat voor Duurzaam Bosbeheer
- Afgeronde hoeken en 192 blanco pagina’s voor notities
Kenmerken
| Productcode: | 56441 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 1.2 x 13 cm |
| Gewicht: | 230 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 96 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 8 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 45 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 64 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01