Gelijnd notitieboek (A5) van synthetisch leer met sluiting
Code: 55791
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
45
-
90
-
225
-
450
-
900
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk in elke meeting terugkomen met een notitieblok
A5-notitieboek met harde kaft, gemaakt van gerecycled synthetisch leer voor dagelijks gebruik op kantoor. Het heeft een penhouder, een bladwijzer en een bijpassende elastische sluitband, zodat je het in je rugzak of map kunt meenemen zonder dat het opengaat. Bevat 100 crèmekleurige gelijnde vellen, bedoeld voor meetings, telefoontjes en snel noteren. Praktische optie om te bedrukken met je logo en te gebruiken voor trainingen, events of de onboarding van personeel.
Eigenschappen
- A5-notitieblok met harde kaft en aangename feel
- Elastische sluiting en bladwijzer voor snelle toegang
- Penhouder en crèmekleurige gelijnde vellen
- Omslag van gerecycled synthetisch leer, bestand tegen dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 55791 |
| Minimale afname: | 45 stuks |
| Maat: | 21 x 14.7 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 270 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 20 00 |
| Aantal pagina's: | 100 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2100 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42.5 x 38 x 25.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01
-
A5 notitieboekje en pen gemaakt van kurk Greener
Prijs vanaf: € 2,08