Moleskine Classic notitieboek met contactpagina in geval van verlies
Code: 56440
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een notitieboek met logo dat meegaat naar je meetings, events
Notitieboek met harde kaft van gebonden karton, groot formaat en afgeronde hoeken, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Bevat 240 blanco pagina’s van zuurvrij, ivoorkleurig papier, met een geïntegreerd lint om je notities snel terug te vinden. De elastische sluiting houdt alles beschermd en de contactpagina in geval van verlies helpt om het te identificeren. Met een uitvouwbaar binnenvak voor losse briefjes, kaartjes of documenten. Een praktische keuze voor events, onboarding of merkacties met logo.
Eigenschappen
- Groot notitieboek met harde kaft en elastische sluiting Moleskine
- Zuurvrij ivoorkleurig papier en geïntegreerd lint
- Uitvouwbaar binnenvak en contactpagina in geval van verlies
- Certificaat voor duurzaam bosbeheer (Forest Stewardship Council)
Kenmerken
| Productcode: | 56440 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 1.5 x 13 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 120 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 30 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01