Moleskine gelijnd notitieboek met elastische sluiting
Code: 56431
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van dit notitieboek je beste steun voor meetings
Notitieboek met harde kaft, gebonden kartonnen omslag en afgeronde hoeken, gemaakt voor dagelijks en overzichtelijk gebruik. Bevat 240 gelijnde pagina’s van ivoorkleurig, zuurvrij papier: een praktische manier om aantekeningen te maken zonder dat het papier na verloop van tijd vergeelt. Met lintbladwijzer om snel verder te gaan en een elastische sluiting om het beschermd te houden in je tas of rugzak. Met een uitbreidbaar binnenvak voor kaarten en losse notities. Een goede optie voor bedrijfsevenementen, interne training of welkomstgeschenken met logo.
Eigenschappen
- Notitieboek met harde kaft, afgeronde hoeken en elastische sluiting
- Ivoorkleurige, zuurvrije gelijnde pagina’s met lintbladwijzer
- Uitbreidbaar binnenvak voor notities, kaarten en documenten
Kenmerken
| Productcode: | 56431 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 1.5 x 13 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 120 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 45 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01