Moleskine Cahier Journal notitieboek, gelijnde pagina’s
Code: 56438
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat een notitieboek met logo al je meetings vergezellen
Notitieboek met kartonnen kaft, afgeronde hoeken en zichtbare stiksels op de rug, bedoeld om je dagelijkse werk te begeleiden. Met gelijnde pagina’s op ivoorkleurig papier van 70 g/m², prettig om notities te maken tijdens meetings, trainingen of commerciële bezoeken. Het binnenvak helpt je om kaartjes of losse notities te bewaren zonder ze kwijt te raken. De 16 laatste uitneembare vellen maken het makkelijk om aantekeningen te delen of reminders achter te laten. Met Certificaat voor duurzaam bosbeheer. Een praktische optie voor merkacties op kantoor en bij events.
Eigenschappen
- Notitieboek met kartonnen kaft en zichtbare stiksels op de rug
- Gelijnde pagina’s op ivoorkleurig papier van 70 g/m² voor soepel schrijven
- Binnenvak voor losse notities en visitekaartjes
- 16 laatste uitneembare vellen en certificaat voor duurzaam bosbeheer
Kenmerken
| Productcode: | 56438 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 25 x 0.67 x 19 cm |
| Gewicht: | 236 gr |
| Materiaal: | Karton |
| Land van fabricage: | Vietnam |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 60 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 18 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27 x 28 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 19 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 72 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01