A5 notitieboek met zachte kaft en gelinieerde pagina’s
Code: 55893
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een notitieblok dat jouw boodschap op tafel laat liggen
A5-notitieblok met zachte kartonnen kaften en witte pagina’s gemaakt van steenextracten. Bevat 64 gelinieerde vellen, bedoeld voor snelle notities, meetings of interne trainingen. De witte afwerking oogt strak en uniform. Op elk vel staat een Natural Stone-logo. Er zit ook een binnenblad bij dat het productieproces op basis van steenextracten uitlegt. Praktische optie voor congressen, onboarding en corporate communicatie.
Eigenschappen
- A5-notitieblok met witte afwerking en een strakke uitstraling
- Zachte kartonnen kaften voor dagelijks gebruik op kantoor en bij events
- Gelinieerde pagina’s voor meetings, trainingen en snelle notities
- Bevat pagina’s gemaakt van steenextracten
Kenmerken
| Productcode: | 55893 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 14.1 x 21.1 x 1.1 cm |
| Gewicht: | 278 gr |
| Materiaal: | Papier gemaakt van steenextracten |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 20 00 |
| Aantal pagina's: | 64 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 23 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01
-
A5 notitieboekje en pen gemaakt van kurk Greener
Prijs vanaf: € 2,08