A5 gelijnd notitieboek van gerecycled karton met balpen
Code: 55822
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op notitieboekje)

- 2 Kleuren (Op notitieboekje)

- 3 Kleuren (Op notitieboekje)

- 4 Kleuren (Op notitieboekje)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
35
-
70
-
175
-
350
-
700
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van een notitieboek je merkhulp bij meetings en events
Notitieboek met harde kaft, gemaakt van gerecyclede melkpakken, met een tweekleurig ontwerp voor dagelijks gebruik op kantoor. Het heeft 70 gelinieerde vellen in natuurlijke kleur om overzichtelijk notities te maken, plus een bijpassende elastische sluitband en pennenlus. Met het Recycled Milk Carton-kenmerk op de achterzijde en op de binnenpagina’s. Inclusief een balpen met een body van hetzelfde materiaal en een gekleurde clip, met blauwe inkt. Een praktische keuze voor trainingen, congressen en merkacties.
Eigenschappen
- Notitieboek met harde kaft, tweekleurig ontwerp en elastische sluiting
- Gelinieerde vellen in natuurlijke kleur met Recycled Milk Carton-kenmerk
- Inclusief pennenlus en bijpassende balpen met blauwe inkt
Kenmerken
| Productcode: | 55822 |
| Minimale afname: | 35 stuks |
| Maat: | 16.5 x 21 x 1.7 cm |
| Gewicht: | 265 gr |
| Materiaal: | Gerecyclede melkpak-kartons |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| Aantal pagina's: | 70 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40.5 x 23.5 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01
-
A5 notitieboekje en pen gemaakt van kurk Greener
Prijs vanaf: € 2,08