Moleskine Classic middelgroot gelijnd notitieboek met harde kaft
Code: 56433
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het notitieboek jouw merktool in elke meeting
Notitieboek met harde kartonnen kaft en een slijtvaste afwerking, in middelgroot formaat voor prettig dagelijks gebruik. Het heeft afgeronde hoeken, een elastische sluiting en een bladwijzerlint zodat je je notities snel terugvindt. Binnenin zitten 208 gelinieerde pagina’s op ivoorkleurig papier, bedoeld voor doorlopend schrijven tijdens meetings, bezoeken of veldwerk. Inclusief een uitbreidbaar binnenvak voor pasjes, tickets of losse documenten. Met certificaat voor duurzaam bosbeheer. Handig als relatiegeschenk voor trainingen, onboarding of events met branding.
Eigenschappen
- Moleskine notitieboek met harde kaft voor dagelijks professioneel gebruik
- Middelgroot formaat met elastische sluiting en afgeronde hoeken
- Ivoorkleurig gelinieerd papier met bladwijzerlint en binnenvak
- Met certificaat voor duurzaam bosbeheer
Kenmerken
| Productcode: | 56433 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 18 x 1.5 x 11.5 cm |
| Gewicht: | 250 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 104 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 28 x 22 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01