Grote Moleskine Classic notitieboek met gestippelde pagina’s
Code: 56444
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van een notitieboek je merkdrager in elke meeting
Notitieboek met harde kaft en ivoorkleurig papier, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor en tijdens bezoeken. Het heeft een groot formaat met afgeronde hoeken, een elastische sluiting en een lintbladwijzer om notities snel terug te vinden. Binnenin zitten gestippelde pagina’s die schrijven, lijstjes en schetsen makkelijker maken, zonder een strak ontwerp op te leggen. Er is ook een uitvouwbaar binnenvak om kaartjes, bonnetjes of lichte documenten in te bewaren. Het heeft een certificaat voor duurzaam bosbeheer. Handige keuze voor trainingen, bedrijfsevenementen of onboarding, met personalisatie.
Eigenschappen
- Notitieboek met harde kaft, elastische sluiting en bladwijzer
- Groot formaat met afgeronde hoeken en meerdere kleuren
- Gestippelde pagina’s en uitvouwbaar binnenvak
- Certificaat voor duurzaam bosbeheer en ivoorkleurig papier
Kenmerken
| Productcode: | 56444 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 1.5 x 13 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Vietnam |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 120 |
| Soort pagina: | Gestippelde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 46 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01