XL artistiek album voor aquarel en schetsen Moleskine
Code: 56470
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Thermodruk (Voorkant)
- Thermodruk in kleuren (Voorkant)
- Full colour bedrukking (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het notitieboek een merkdrager voor creativiteit
Het premium hardcover notitieboek 'Moleskine' is ontworpen voor kunstenaars, met 72 pagina’s zuurvrij, koudgeperst papier van 200 g/m2. Ideaal voor aquarel, schetsen en mixed media. Het meet 13 x 21 cm en heeft een elastische sluiting en een uitbreidbaar binnenvak. Perfect om onderweg creatief te zijn. Het papier van hoge kwaliteit zorgt voor uitstekende absorptie en minimale vervorming.
Eigenschappen
- Artistiek hardcover notitieboek voor aquarel en mixed media
- 200g/m² koudgeperst papier, geschikt voor natte lijnen
- Elastische sluiting en uitbreidbaar binnenvak voor documenten
- Duurzame bosbouwcertificaat van het papier
Kenmerken
| Productcode: | 56470 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13 x 21 cm |
| Gewicht: | 288 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 36 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 30 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.035 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01